aquateria.comа

Насосна станція (насос-автомат) Grundfos MQ 3-35

8937.5 грн

количество

Отзывы (5) Оставить отзыв

Опис насосної станції Grundfos MQ 3-35 складається з:

  1. самовсмоктуючого насоса;
  2. мембранного напірного бака;
  3. електродвигуна;
  4. датчика тиску і витрати;
  5. системи управління (з вбудованим захистом від «сухого ходу»);
  6. зворотнього клапана.

Принцип роботи: Насосна станція Grundfos MQ проста в експлуатації, а її управління повністю автоматизоване. Інформація про режими роботи станції виводиться на зручну для огляду контрольну панель. Автоматична робота можлива завдяки наявності реле тиску, реле протоки і вбудованого мембранного бака. Включення і виключення насоса здійснюється автоматично. Зворотному клапану запобігає виникнення зворотного струму води.

Вбудований напірний бак скорочує число циклів повторно- короткочасних включень у разі виникнення витоків в трубопроводі, що знижує ступінь зносу деталей насосної станції.
Призначення

Малогабаритні насосні станції MQ призначені для автоматичного водопостачання і підвищення тиску. Станція Gundfos MQ включає в здатна подавати воду з колодязя завглибшки до 8 метрів. MQ підвищує тиск в гідравлічній системі при перекачуванні води з накопичувальних місткостей або з водопровідної мережі (максимальний тиск на вході 1,5 бар).

Таким чином, насосна станція Grundfos MQ 3-35 ідеально підходить для підвищення тиску в гідравлічних системах при подачі чистої води з накопичувальних резервуарів, колодязів або водопровідної мережі.
Основні області застосування Grundfos MQ 3-35

Станція MQ застосовується для водопостачання і підвищення тиску:
-в приватних будинках і квартирах;
-на дачах, в котеджах;
-на фермах;
-на городах і в садах.

Вбудовані захисні функції

Вбудований захист від «сухого ходу» автоматично відключає насос за відсутності води. Потім щопівгодини робитиметься спроба повторного запуску — максимум в перебігу 24 годин до тих пір, поки у всмоктуючу магістраль знов не поступить достатній для нормальної роботи об'єм води. Якщо це відбудеться пізніше, чим через 24 години, насос вимкнеться і не включиться без вашої участі.

Завдяки наявності вбудованому тепловому захисту насос негайно відключається при перегріві і автоматично включається (перезапускається) після 30-хвилинного охолоджування. Електродвигун охолоджується перекачуваною водою. Тому MQ працює дуже тихо і не вимагає багато вільного простору для притоку холодного повітря.

Переваги насосних станцій Grundfos MQ

повністю автоматизоване управління (у тому числі і автоматичний перезапуск);
вбудовані захисні функції (тепловий захист і захист по сухому ходу);
зручна контрольна панель;
низький рівень шуму;
малі габарити;
нескладний монтаж;
великий термін служби в результаті застосування хромо- нікелевої сталі для всіх деталей, що піддаються високим навантаженням.


Назад в каталог

 

 

    Сантехніка львів:
    котли газові, електричні,
    радіатори

м. Львів

вул. Шевченка, 154Б     

3 поверх      

 

050-5110544    

  067-6763316 - Офіс

    032-2440121- Офіс/факс     

         607253008     

         office@aquateria.com  

 


 

banner1.jpg

Відео для чого потрібний

Laddomat: