Aquateria - магазин сантехніки у Львові
Пн-Пт: з 10:00 до 19:00 Замовити дзвінок +38 050 511 05 44

Циркуляційне

Рециркуляційний насос Grundfos UP 15-14

Артикул: 31

Рециркуляційний насос Grundfos UP 15-14

5168 грн.

Опис

Модельний ряд Grundfos UP PM задає нові стандарти енергоефективного гарячого водопостачання для приватних будинків. Завдяки двигуну на постійних магнітах і сучасної функції AUTOADAPT споживання електроенергії скорочується до 5 - 8 Вт. насос UP PM забезпечує баланс між максимальною зручністю використання і мінімальним споживанням води, тепла та електрики.

 UP B PM - базове рішення

Якщо замовнику потрібно насос для гарячого водопостачання з базовим набором функцій і можливостей, то очевидний вибір на користь енергоефективного насоса моделі UP B PM. Насос UP B PM - це компактне, просте в установці і безшумне пристрій, призначений для систем з постійною циркуляцією води.

 Економія води

Щорічно в процесі очікування гарячої води середньостатистична сім'я з трьох осіб, яка проживає в будинку з традиційною водопровідною мережею, даремно витрачає до 16 000 літрів чистої води. Насос UP PM моментально перекачує гарячу воду, позбавляючи вас від очікування і заощаджуючи до 0,15 літрів води в секунду. Відчутний результат роботи насоса UP PM - це скорочення витрат, а також підвищення комфорту і екологічності завдяки скороченню споживання води.

 Що таке насос для гарячого водопостачання?

Насос для гарячого водопостачання здійснює рециркуляцію гарячої води у побутовій системі водопостачання. Для полегшення процесу потрібно труба для зворотної циркуляції.

Додатковий таймер

Деякі насоси Grundfos UP PM можуть бути оснащені додатковим 24 годинним таймером з робочими інтервалами 15 хвилин. Таймер також додається до інших насосів з напругою 230 В і потужністю до 2500 Вт.

свій магазин

Ми знаходимось у Львові

Швидка доставка

Доставка тільки
перевіренними компаніями

гарантії

Тільки найкращі товари
від виробника

професійна консультація

В нас процюють тільки
професіонали

Контакти

м. Львів вул.Шевченка 154Б

office@aquateria.com

050 511 05 44 067 676 33 16

Замовити дзвінок